KONST / Litografier / Litografi 8772261
nr 877 2261
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Litografi, Albert Johansson (1926-1998). masker, 15/50, signerad, -65, motivet: 47x38
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 februari 2014
kl 20:16:49
300 kr
400 kr
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson